Sıkça Sorulan Sorular

* Oriflame üyelik ücreti varmı?

 Oriflame’de üyelik ücretsizdir, hiçbir şekilde sizden ücret yada yüksek miktarda sipariş verilmesi talebi olmaz.

* Her ay düzenli sipariş vermek gerekli mi?

Oriflame’de her ay sipariş verme zorunluluğu yoktur. Üye olduktan sonra dilerseniz hiç sipariş girişi yapmayabilirsiniz. 6 ay sipariş girişi yapmadığınızda üyeliğiniz otomatik iptal olur.

* Üye olduğumda satış yapma zorunluluğu varmı?

Oriflame üyesi olduğunuzda dilerseniz satış yaparak sattığınız ürünlerden %25’e varan kar elde eder, dilerseniz sadece kendinizin ve çevrenizin ihtiyaçlarını %25 indirimli alabilirsiniz.

* Kozmetik danışmanlığı yada satışı işlerde daha önce çalışmadım, bu işi nasıl öğreneceğim?

Oriflame’de en çok önem verilen şey ekip ruhudur. Ekibimize katıldığınız andan itibaren Sizde ailemizden biri olacaksınız. Her türlü sorunuza cevap vermeye çalışan, size işin en ince detaylarını anlatacak bir lideriniz olacaktır. Yalnız değilsiniz biz ihtiyacınız olan her anda size destek olacağız. Büyük, güçlü ve dayanışma içinde olan bir ekibiz ailemize katılarak sizde Oriflame'ın fırsatlarından yararlanın ücretsiz üyelik ve katalog için iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.

* Sadece kadınlar mı Oriflame'a üye olabilir?

Tabiki Hayır..! Kadın Erkek cinsiyet fark etmeksizin, farklı geçmişlerden gelen kadın-erkek 3 milyonluk global güzellik topluluğu olarak herkese açığız. Çünkü biz çeşitliliği seviyoruz. Bu yüzden deneyimimizi paylaşma, iş geliştirmede sponsorluk yapma ve eğitim konularında desteğimizi sunuyoruz. Herkesin kendi değişimini başlatmasına, başarıyı tatmasına, dinamik ve eğlenceli bir hayata adım atmasına yardım ediyoruz.

* Oriflame üyeliğimi istediğim zaman iptal edebilirmiyim?

Satış Danışmanları Oriflame'e yazılı bildirimde bulunarak Satış Danışmanlığından istedikleri zaman ayrılabilirler.

  • Kendi talebi ile kaydını iptal ettiren bir Danışmanın tekrar Oriflame Satış Danışmanı olabilmesi için üyeliğinin sona ermesinden itibaren en az 6 ay geçmesi gereklidir. 6 ay sonra yazılı olarak başvurulması halinde Oriflame tarafından onaylanırsa tekrar üye olunabilmektedir. 

  • Bir Satış Danışmanının üyeliği,12 ay boyunca hiçbir sipariş vermediği taktirde kaydının yıl dönümünde otomatik olarak sona erer. Üyeliğini 12 ayı faaliyetsiz olarak geçirdiği için kaydı silinen Danışmanlarımız tekrar üye olmak için başvurabilirler.

İmzalı üyelik iptal dilekçesinin 0 212 274 96 92 numaralı faksımıza gönderilmesi gerekmektedir.Dilekçeye Danışman kodu ya da TC Kimlik numarası yazılmalı ve imza unutulmamalıdır.

* Nasıl sponsor değişikliği yapabilirim?

  • Sponsor değişikliği sadece çok özel durumlarda Oriflame Yönetiminin izni ile gerçekleştirilebilir.

  • Grup olarak sponsor değişikliği yasaktır.

  • Sponsor değişiklik talepleri: Vip yetkisi olan Danışmanlarımız tarafından internetten açılan kayıtlardaki sponsor hatalarının 2 iş günü içinde bildirilmesi durumunda değerlendirmeye alınabilir.

  • Sponsor değişikliği talep etmek için mhb@oriflame.com.tr adresine Danışman kodunuzla birlikte e-posta gönderiniz.

* BP, BV ,DF, TF Nedir?

*BP: Başarı Puanı

*BV: Üzerinden performans iskontosuna hak kazanacağınız değer.

*DF: KDV’ li alış fiyatnız

*TF: Önerilen tüketici fiyatı

* Kargo sıfırlama ürünü nedir?

150 bp altı siparişlerde kargo ücreti ödememek için  729000 kodlu ürünü siparişinize eklerseniz kargo ücreti yerine bu ürünü 13,50 TL’ye sahip olursunuz. Bu ürünler duş jeli, ruj, maskara, far gibi her ay değişebilen ürünlerdir.

150 bp siparişlerde kargo ücreti yoktur.

75-149 bp  arası siparişlerde kargo ücreti 2,10 TL’dir.

0-75 bp  arası siparişlerde kargo ücreti 11,30 TL’dir.

0-75 bp siparişlerde kargo sıfırlama ürünü almak uygun olmaktadır.

Bp: (Başarı puanı) Kargo sıfırlama ürünü hariç sipariş ettiğiniz tüm ürünlerin başarı puanı vardır.

Neden ORIFLAME Danışmanı Olmalısınız?

Oriflame’in hayatını değiştirdiği 3 milyondan fazla Oriflame Danışmanı, istediği zaman istediği yerde çalışarak hayallerini gerçekleştirecek kadar çok para kazanıyor, çalışırken eğleniyor, dünyayı geziyor, Oriflame ürünlerine büyük ayrıcalıklarla erişiyor ve bu çok değerli işi çocuklarına miras bırakıyor.

Oriflame Üyeleri Şuana kadar Ücretsiz 36 ülke gezdiler neden siz de bu ailenin bir parçası olmuyorsunuz?

Ekibinizi kurarak yapılan tüm satışlardan hem ekibiniz hemde siz kazanın

Oriflame Başarı Planında Ödüller sizleri bekliyor

Oriflame, Oriflame Katalog, Oriflame Üyelik, Oriflame Danışmanlık, Oriflame Fırsat, Oriflame Kazanç, Oriflame Başarı Planı

* Çevrenizdeki insanları, arkadaşlarınızı, dostlarınızı Oriflame’e davet ederek kendi ekibinizi kurmaya başlarsınız, böylece bir Sponsor olursunuz.
 

* Sizi Oriflame ailesine dahil eden kişi sizin Sponsor’unuzdur ve o size, ekibinizi nasıl büyüteceğiniz konusunda destek olur. Bunun yanında profesyonel Oriflame Eğitimleri ile güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edersiniz. Bu şekilde kazandığınız uzmanlığınızı, bilgi ve tecrübelerinizi ekibinizle paylaşarak ekibinizin de sizin gibi başarılı olmasını sağlar, onların Oriflame’e kattığı yeni insanlarla ekibinizi daha da büyütürsünüz. Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyür.
 

ORIFLAME

Ücretsiz katalog ve üyelik için aşağıdaki bilgileri doldurunuz!

Ad *

Soyad *

Telefon *

Email *

Adres *

İlçe

Şehir

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Sosyal Simge

Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 3870348 kod numaralı Oriflame Bağımsız Satış Danışmanına aittir.
Bu sitede kullanılan tüm görsellerin kullanım hakları Oriflame Türkiye'ye aittir.